Hakkımızda
LALEZARTOUR geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadrosu, teknik altyapısı ve kurumsal kimliği ile Bölgesel bir acenta olarak başladığı turizm faaliyetlerine hedefleri doğrultusunda ilk olarak ulusal daha sonra uluslararası projelere imza atmak için piyasada yer alan bir kuruluştur. 2013 yılında faaliyete geçmiştir, fakat şirket ortaklarının turizm sektöründeki deneyimleri 2000 yıllında başlamıştır. Şirket merkezimiz olan Adana'da hizmet vermekteyiz.

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

Kültür Turları

Yurdumuzun görülmesi gerekli olan her noktasına kültür turları düzenlemekteyiz. İstanbul turu, Çanakkale&Bursa turu, Gap Turu, Kapadokya Turu, Ege & Akdeniz ve Pamukkale Turu, Batı Karadeniz Turu, Doğu Karadeniz Turu başlıca organize ettiğimiz turları arasında yer almaktadır. Kültür turları ilan ettiğimiz tarihlerde ve özel gruplar için ise istenen tarihlerde düzenlenmektedir.

Yurt Dışı Gezileri

Bosna&Hersek turu, Gürcistan turu, Kosova&Makedonya turu, gibi bazı ülkelere, organizasyonu tamamen kendimize ait olan, gruplar için istenen belirli tarihlerde özel turlar düzenlemekteyiz. Ayrıca satış bayisi olduğumuz birçok tur operatörünün tüm dünyayı kapsayan yurtdışı turları ile hayalini kurduğunuz her ülkeye gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Okul Gezileri

Ülkemiz gençliğinin milli şuur ve iradeyi geliştirmesi bilinciyle özenle hazırladığımız okul gezilerimiz Milli Eğitim Bakanlığının okullara tavsiye ettiği şekilde öğrencilere Çanakkale Zaferi, Kars Sarıkamış Mücadelesi, Maraş halk şuurunu ve bunun gibi Anadolu halkına malolmuş yaşanmışları, destansı bir anlatım ile geleceğimizin temninatçısı olan öğrencilere birebir olarak coğrafi mekânlarında göstererek hangi tarihi şartlar altında, ne büyük zorluklarla gerçekleştiğini gösterip ve hissettirerek anlatmaktayız. Milli Eğitimin kalite standartlarına uygun olarak düzenlediğimiz okul gezilerimizde, konaklama, lüks araçlarda ulaşım, seyahat sigortası ve öğrencilere uygun beslenme imkanları sunmaktayız.

Otel Rezervasyonu

Kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte huzurlu bir şekilde yapacağınız tatil için, uzman ve deneyimli kadromuz size hitap eden ortam ve mekan seçimlerini değerlendirerek otel rezervasyonlarınızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Ayrıca iş seyahatleriniz için yurtiçi ve yurt dışı tüm organizasyonlarınızı uçak bileti, otel rezervasyonu, alan transferi, rehberlik hizmetlerini uygun fiyat ve taksit imkânları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Uçak Bileti

Yurtiçi ve yurtdışı tüm uçuşlarınızda hem sitemizden “online” hemde ofisimizden telefon ile bilet satış imkanımız bulunmaktadır.
Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Onurair, Atlasjet, Sunexpress ve tüm yabancı havayollarının iç ve dış hat tüm biletlerinin satış acenteliğini yapmaktayız.

Otobüs Bileti

Yurtiçinde gitmek istediğniz her noktaya hem sitemizden “online” hemde ofisimizden telefon ile bilet satış imkanımız bulunmaktadır.
Tüm otobüs firmalarının biletlerinin satış acenteliğini yapmaktayız.

Hac&Umre

Siz değerli müşterilerimizin dini hassasiyetlerini bildiğimizden dolayı, imani vazifelerinizi hakkıyla ve huzurlu bir şekilde yerine getirebilmeniz için Hac&Umre organizasyonlarınızda profesyonel ekibi ile Mekke ve Medine'de kusursuz hizmet veren operatör firmaların satış temsilciliğini üstlendik. Sitemizden mevcut turlarımızı inceleyip bilgi alabilir, ofisimizden de satış ve bilgi konusunda destek alabilirsiniz.

Gemi Turları

Gemi turlarımız ile, her limanda farklı bir his ve duygu yaşayabileceğiniz, farklı ülkeleri birkaç gün içinde gezebileceğiniz, yine bir çok ülkeden farklı insanlarla tanışma imkanınızın olduğu keyifli bir tatil imkanı sunuyoruz. Sitemizde yer alan güncel tur programlarımızı inceleyebilir ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Yurt içinde veya dünyanın her hangi bir noktasında araç kiralamak istediğinizde, sitemizden”online” olarak en Ekonomik fiyatlarla, en son model ve full kaskolu araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Vize İşlemleri

Vize gerektiren her ülke için, en hızlı ve ekonomik şekilde vize almanızı sağlayacağımız uzman ekibimiz size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Transfer Hizmeti

Adana Şakirpaşa havalimanı başta olmak üzere yurt içinde ve yurt dışında bulunan her şehirlerde yeni model araçlar ile ekonomik olarak hizmet vererek transfer ihiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz. Münferit veya grup transferlerinizde ihtiyaç duyduğunuz an ekibimiz hizmetinizdedir.

Toplantı, Seminer &Kongre Organizasyonu

Yurt içinde ve yurt dışında istediğiniz her şehir ve mekanda, katılımcı sayınız ne olursa olsun tüm toplantı & seminer ve kongre organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz. Organizasyona katılacak konukların Ulaşım ile alakalı Uçak bileti, Otobüs bileti, transfer hizmetleri konaklama ile alakalı Otel rezervasyonu ve katılacak konukların aileleri için şehir gezileri şirketimiz tarafından kusursuz olarak organize edilmektedir. Ayrıca toplantı salonu ve görsellerin hazırlanması, sosyal program, davetiye, web sitesi, logo ve poster hazırlıkları gibi birçok hizmetimizle ile organizasyon talepleriniz için profesyonel çözüm üretmekteyiz.

Hızlı Erişim

Le lapin blanc needs to be follow! Did you know this?